14.05.2024

Tour de FABB 2024

FABB z entuzjazmem powitał sezon wiosenny, organizując Rajd Rowerowy, który zgromadził miłośników dwóch kółek w malowniczych Beskidach Śląskich. Impreza ta nie tylko promowała zdrowy styl życia
i aktywność fizyczną, ale również stanowiła doskonałą okazję do integracji zespołu.

Trasa rajdu liczyła 35 km i rozpoczęła się w Górkach Wielkich. Mieliśmy okazję podziwiać piękno przyrody, pedałując wzdłuż rzeki Wisły. Po dziesięciokilometrowej jeździe zatrzymaliśmy się na regeneracyjną przerwę w Ustroniu. Dzięki batonikom energetycznym i urokliwym widokom mogliśmy nabrać sił, aby kontynuować podróż.
Po pokonaniu kolejnych 8 km udało nam się dotrzeć do mety w Wiśle, gdzie oprócz zasłużonego odpoczynku, czekały na nas lokalne przysmaki. Grillowane oscypki, czy domowe pierogi stanowiły idealne dopełnienie dnia pełnego wyzwań.

Na koniec została tylko droga powrotna. Wszyscy uczestnicy (zarówno Ci mali, jak i duzi), pokazali dużo determinacji i ukończyli rajd. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że taka forma spędzania czasu sprzyja nie tylko dbaniu o kondycję, ale również dostarcza mnóstwo pozytywnej energii, wzmacnia więzi i buduję zespół.

W naszych głowach już kiełkują pomysły na kolejne wydarzenia, którymi na pewno się podzielimy. Do zobaczenia!

WRÓĆ DO WSZYTSKICH WPISÓW