MARIUSZ DOLIK

Krajowy Kierownik Sprzedaży

e:mariusz.dolik@fabb.pl
m: +48 502 832 466

 

ZAPISZ KONTAKT

 

O MNIE
Mieszkałem w kilku miastach w Polsce, od 4 lat mieszkam w Cieszynie. Swoją drogę zawodową rozpocząłem w 1991 r. w urzędzie państwowym jako zaopatrzeniowiec. Doświadczenie biznesowe rozpocząłem w 2005 r., pracując dla największych polskich producentów/ usługodawców, nigdy nie walcząc ceną, ale zawsze jakością, i tak jest do dziś.
W roku 2006 ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale nauk politycznych i dziennikarstwa. Z ciekawostek, promotorem mojej pracy licencjackiej był wnuk Arkadego Fiedlera, Radosław. W 2007 r. trafiłem do branży meblarskiej. W 2009 r. zmieniłem branżę meblarską na ochronę osób i mienia, tym samym moja kariera nabrała rozpędu, od menadżera handlowego, poprzez pełnomocnika zarządu, dyrektora regionu. Jednak stara miłość nie rdzewieje i w 2014 r. wróciłem do branży meblarskiej.
Zawsze powtarzam: branża meblarska jest mi pisana od dziecka, od kiedy zamieszkałem z rodzicami obok sklepu meblowego. Od września 2018 r. pracuje w FABB, na stanowisku regionalnego koordynatora sprzedaży na południową Polskę. Lubię to co robią, cenię zaangażowanie, partnerską współpracę i zgrany zespół, ale też szacunek do czasu wolnego. Czas po pracy dzielę pomiędzy, żonę, dwóch wspaniałych synów, którzy zajmują 99 proc. tego czasu. Pozostały 1 proc, pozostaje na moje liczne pasje, gotowanie, górskie wędrówki (góry widzę przez okno) jazdę rowerem, muzykę i skromną kolekcję zegarków.